Publications Office of the EU
Υλοποίηση και συντήρηση πλατφόρμας ηλεκτρονικής διαχείρισης για το Δημοτικό Συμβούλιο Vejer de la Frontera της Αυτού Εξοχότητας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Υλοποίηση και συντήρηση πλατφόρμας ηλεκτρονικής διαχείρισης για το Δημοτικό Συμβούλιο Vejer de la Frontera της Αυτού Εξοχότητας

  • Δημοσιεύτηκε
    31/07/2025
  • Προθεσμία
    03/09/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    05/09/2025
  • Ανατέθηκαν
    19/05/2026
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Alcaldía del Ayuntamiento de Vejer de la Frontera
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES612 Cádiz
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72268000 Υπηρεσίες προμήθειας λογισμικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
257,942.72 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
16/2025
Περιγραφή

Υλοποίηση και συντήρηση πλατφόρμας ηλεκτρονικής διαχείρισης για το δημοτικό συμβούλιο του Vejer de la Frontera, μέσω ανοικτής διαδικασίας, συνήθους διαδικασίας, με διάφορα κριτήρια αποτίμησης και με την επιφύλαξη εναρμονισμένης ρύθμισης.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/09/2025 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Mejoras: Analítica y explotación de datos.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Mejoras: Canal de denuncias.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 20
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Mejoras: Certificados electrónicos.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Mejoras: Cita previa y mensajería chat.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Mejoras: Integración en la Red Nacional de Centro de Operaciones de Ciberseguridad.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 15
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Mejoras: Soporte especializado de contratación.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Oferta económica.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 25
Εκτιμώμενη αξία
257,942.72 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ESPUBLICO SERVICIOS PARA LA ADMINISTRACIÓN S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Zaragoza
Ταχυδρομικός κώδικας: 50197
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.