Publications Office of the EU
Πολωνία-Poznań: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Πολωνία-Poznań: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα

  • Δημοσιεύτηκε
    16/12/2019
  • Προθεσμία
    30/12/2019
  • Ακυρώθηκαν
    10/02/2020
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej”
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
782,412.37 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
4
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DP.271.12.2019
Περιγραφή

Usługa utworzenia i prowadzenia stacjonarnych punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK), utworzenia i prowadzenia mobilnych punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych (MPSZOK) oraz zorganizowania punktów odbioru przeterminowanych leków z aptek wraz z ich odbiorem i zagospodarowaniem dla mieszkańców miasta Poznania oraz gmin: Buk, Oborniki, Murowana Goślina, Czerwonak, Swarzędz, Kleszczewo, Kostrzyn i Pobiedziska, które wchodzą w skład Związku Międzygminnego „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej”.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://platformazakupowa.pl/pn/goap
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
30/12/2019 10:15
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

90500000 - Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα

90530000 - Λειτουργία χώρου απόθεσης απορριμμάτων

90510000 - Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων

90533000 - Υπηρεσίες διαχείρισης χώρου απόρριψης μπαζών

90512000 - Υπηρεσίες μεταφοράς απορριμμάτων

90511000 - Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.