Publications Office of the EU
Πολωνία-Βαρσοβία: Υπηρεσίες καθαρισμού και εκκένωσης φρεατίων υπονόμων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Βαρσοβία: Υπηρεσίες καθαρισμού και εκκένωσης φρεατίων υπονόμων

  • Δημοσιεύτηκε
    15/10/2013
  • Προθεσμία
    26/11/2013
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    26/11/2013
  • Ανατέθηκαν
    20/12/2013
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90640000 Υπηρεσίες καθαρισμού και εκκένωσης φρεατίων υπονόμων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,828,268.60 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,122,564.30 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DZP/68/PN/52/13
Περιγραφή

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Zarząd Dróg Miejskich
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Chmielna 120
Πόλη: Warszawa
Ταχυδρομικός κώδικας: 00-801
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Kancelaria
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
26/11/2013 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
1,828,268.60 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
1,122,564.30 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SPECTARE s.c.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Πόλη: Warszawa
Ταχυδρομικός κώδικας: 01-494
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.