Publications Office of the EU
Πολωνία-Βαρσοβία: Υπηρεσίες καθαρισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Βαρσοβία: Υπηρεσίες καθαρισμού

  • Δημοσιεύτηκε
    17/08/2013
  • Προθεσμία
    14/10/2013
  • Ανατέθηκαν
    27/01/2014
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Narodowy Bank Polski
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
7,757,960.81 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,292,638.34 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DZP-WPP-RS-243-010/ZUG/13.
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez okres 36 miesięcy usług w zakresie:
1. utrzymania czystości w obiektach Centrali Narodowego Banku Polskiego w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21, ul. Siedmiogrodzkiej 5A, ul. Jasnej 8;
2. utrzymania czystości na zewnątrz obiektów Centrali Narodowego Banku Polskiego w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21, ul. Siedmiogrodzkiej 5A;
3. mycia okien i przegród przeszklonych w obiektach Narodowego Banku Polskiego w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21, ul. Siedmiogrodzkiej 5A, ul. Jasnej 8 oraz w Ośrodkach Szkoleniowych w Zalesiu Górnym i w Starejwsi k/Węgrowa

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one or more lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.