Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Kovachevo: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης καυστήρων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Βουλγαρία-Kovachevo: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης καυστήρων

  • Δημοσιεύτηκε
    04/11/2019
  • Προθεσμία
    03/12/2019
  • Ανατέθηκαν
    09/04/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
„ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BG344 Стара Загора
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG344 Стара Загора
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50531100 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης καυστήρων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
9,550,000.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
9,954,000.00 BGN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
19143
Περιγραφή

Реконструкция на горивните уредби на прахоприготвящите системи на котел ст. № 9 в „ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД съгласно техническо задание от документацията на поръчката.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: „ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД
Εθνικός αριθμός μητρώου: 123531939
Ταχυδρομική διεύθυνση: Област Стара Загора, Община Раднево
Πόλη: с. Ковачево
Κωδικός NUTS: BG344
Ταχυδρομικός κώδικας: 6265
Χώρα: BGR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Христина Димитрова
Κύρια διεύθυνση: http://www.tpp2.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
9,550,000.00 BGN
Τελική αξία της σύμβασης
9,954,000.00 BGN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ДЗЗД „Рудин-Енерджи“
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Свети Княз Борис I“ № 136А, ет. 1
Πόλη: Стара Загора
Ταχυδρομικός κώδικας: 6000
Χώρα: BGR

Επίσημη επωνυμία: „Рудин“ ООД
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Свети Княз Борис I“ № 136А, ет. 1
Πόλη: Стара Загора
Ταχυδρομικός κώδικας: 6000
Χώρα: BGR

Επίσημη επωνυμία: „Енерджи Макс“ ЕООД
Ταχυδρομική διεύθυνση: Хан Аспарух № 4, вх. Б, ет. 4, ап. 56
Πόλη: Стара Загора
Ταχυδρομικός κώδικας: 6008
Χώρα: BGR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.