Publications Office of the EU
Γαλλία-Montreuil: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών και υποστήριξης Η/Υ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Montreuil: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών και υποστήριξης Η/Υ

  • Δημοσιεύτηκε
    22/04/2022
  • Προθεσμία
    30/05/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    31/05/2022
  • Ανατέθηκαν
    23/08/2022
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
direction Générale Finances Publiques
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR France
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR France
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72600000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών και υποστήριξης Η/Υ
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
320,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
354,512.63 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DGFiP-DGS-2100037
Περιγραφή

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
31/05/2022 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
320,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
354,512.63 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: jiliti sas
Ταχυδρομική διεύθυνση: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Πόλη: Rungis Cedex
Ταχυδρομικός κώδικας: 94150
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.