Publications Office of the EU
Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i oprogramowania - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i oprogramowania

  • Δημοσιεύτηκε
    06/01/2025
  • Προθεσμία
    21/01/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    21/01/2025
  • Ανατέθηκαν
    25/04/2025
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
853,704.65 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
148,220.00 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
4
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CP-24-1378/2024/UE
Περιγραφή

5.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 5.2. Zamówienie podzielone jest na 4 części: 1) część nr 1 – Dostawa komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem i podzespołami; 2) część nr 2 – Dostawa komputerów wraz z oprogramowaniem do opracowywania materiałów interaktywnych, graficznych i składu materiałów dydaktycznych, montażu audio i transmisji na żywo; 3) część nr 3 – Dostawa oprogramowania biurowego; 4) część nr 4 – Dostawa serwera NAS.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://cmkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/456495
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://cmkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/456495
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
21/01/2025 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.