Publications Office of the EU
Ιταλία-Ρώμη: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ιταλία-Ρώμη: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης

  • Δημοσιεύτηκε
    25/08/2018
  • Προθεσμία
    29/10/2018
  • Ανατέθηκαν
    07/10/2019
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITI43 Roma
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITI43 Roma
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79411000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
5,046,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,563,200.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Ταχυδρομική διεύθυνση: Via Palestro 81
Πόλη: Roma
Κωδικός NUTS: ITI43
Ταχυδρομικός κώδικας: 00185
Χώρα: ITA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Κύρια διεύθυνση: http://www.agea.gov.it
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
5,046,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
2,563,200.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Via Monte Rosa 91
Πόλη: Milano
Ταχυδρομικός κώδικας: 20149
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.