Publications Office of the EU
Ουγγαρία-Βουδαπέστη: Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής για ειδικά μέρη οχημάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ουγγαρία-Βουδαπέστη: Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής για ειδικά μέρη οχημάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    25/11/2019
  • Προθεσμία
    16/01/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    16/01/2020
  • Ανατέθηκαν
    09/04/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: HU11 Budapest
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: HU110 Budapest
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50116000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής για ειδικά μέρη οχημάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
27,220,000.00 HUF
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
EKR001433742019
Περιγραφή

Vállalkozási keretszerződés CAF járművek klímarendszer elemeinek javítása tárgyban
Teljes mennyiség: 36 db/24 hónap
Ebből:
— Vezetőfülke légkondícionáló egység komplett: 20 db/24 hónap
— Utastéri légkondicionáló egység: 16 db/24 hónap
Az eljárás eredményeként megkötött keretszerződésben a nyertes ajánlati ár alapján rögzítésre kerül a keretösszeg, mely a következők szerint kerül meghatározásra:
Keretösszeg = Megajánlott ajánlati összár.
Ajánlatkérő a keretösszeggel megegyező összértékű Megrendelés kiadására kötelezettséget vállal.
A részletezést a közbeszerzési dokumentumok részét képező ajánlati ártáblázat, valamint a műszaki leírás tartalmazza.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Εθνικός αριθμός μητρώου: EKRSZ_71040624
Ταχυδρομική διεύθυνση: Akácfa utca 15.
Πόλη: Budapest
Κωδικός NUTS: HU110
Ταχυδρομικός κώδικας: 1980
Χώρα: HUN
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Dr. Gara Richárd
Κύρια διεύθυνση: http://www.bkv.hu
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001433742019/reszletek
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
16/01/2020 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
27,220,000.00 HUF
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Omnex Járműipari és Kereskedelmi Kft
Ταχυδρομική διεύθυνση: Seregélyesi út 96.
Πόλη: Székesfehérvár
Ταχυδρομικός κώδικας: 8000
Χώρα: HUN
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.