Publications Office of the EU
Γαλλία-Montpellier: Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Montpellier: Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου

  • Δημοσιεύτηκε
    02/06/2020
  • Προθεσμία
    06/07/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/07/2020
  • Ανατέθηκαν
    19/08/2020
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
CHU de Montpellier
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRJ22 Aveyron
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRJ13 Hérault
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
100,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
94,320.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
20A0097
Περιγραφή

Entretien des espaces verts du CH et de l'EHPAD de Millau.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=582213&orgAcronyme=x7c
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/07/2020 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
100,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
94,320.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Société Id Verde
Ταχυδρομική διεύθυνση: Agence de Bozouls, ZA Les Calsades
Πόλη: Bozouls
Ταχυδρομικός κώδικας: 12340
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.