Publications Office of the EU
Hus 097-2024 Βοηθητική αντλία καρδιάς του Βερολίνου (VAD) ULS - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Hus 097-2024 Βοηθητική αντλία καρδιάς του Βερολίνου (VAD) ULS

  • Ανατέθηκαν
    19/06/2024
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
HUS-yhtymä
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33000000 Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
300,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
517764
Περιγραφή

Στις 25 Ιανουαρίου 2024 δημοσιεύθηκε αίτημα παροχής πληροφοριών στην προμήθεια, με την οποία κανένας άλλος προμηθευτής δεν επικοινώνησε με άλλους προμηθευτές εκτός από την Berlin Heart. Σύμφωνα με έκθεση του επικεφαλής ιατρού του τμήματος ULS, ήταν δυνατή η απευθείας προμήθεια στο πλαίσιο της προμήθειας, καθώς υπάρχει μόνο ένας πιθανός προμηθευτής προϊόντων. Η άμεση προμήθεια εξασφαλίζει την περίθαλψη των ασθενών και την ασφάλεια των ασθενών. Ο αριθμός των ασθενών εκτιμάται ότι είναι μικρότερος από μία φορά το χρόνο για περίπου δύο ασθενείς σε τρία χρόνια. Απόφαση ανάθεσης που ελήφθη: 19.2.2024, HUS/1831/2024, § 65/2024

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: hinta
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 100
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
300,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Berlin Heart GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Berlin
Ταχυδρομικός κώδικας: 12247
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.