Publications Office of the EU
Ελλάδα-Αθήνα: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ελλάδα-Αθήνα: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης

  • Δημοσιεύτηκε
    23/02/2022
  • Προθεσμία
    15/03/2022
  • Ανατέθηκαν
    12/04/2022
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (ΔΕΔΑ)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79411000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
995,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
994,052.38 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Αντικείμενο της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η διάθεση και διαχείριση από τον Ανάδοχο ανθρώπινου δυναμικού εκατό είκοσι δύο (122) ατόμων, το οποίο θα παρέχει προς την εταιρεία υπηρεσίες για την οικονομική, διοικητική και τεχνική της υποστήριξη για χρονικό διάστημα τριών (3) μηνών. Οι παρεχόμενες υπηρεσίες κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 79411000-8 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης, 79420000-4 Υπηρεσίες που σχετίζονται με τη διαχείριση, και 71700000-5 Υπηρεσίες παρακολούθησης και ελέγχου.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (ΔΕΔΑ)
Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Κωδικός NUTS: EL303
Χώρα: GRC
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Χριστίνα Νικολαΐδου
Κύρια διεύθυνση: www.deda.gr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
995,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
994,052.38 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Meccanica Group Α.Ε.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: GRC
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.