Publications Office of the EU
Σλοβακία-Banská Štiavnica: Υπηρεσίες ασφάλισης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Σλοβακία-Banská Štiavnica: Υπηρεσίες ασφάλισης

  • Δημοσιεύτηκε
    05/09/2023
  • Προθεσμία
    02/10/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/10/2023
  • Ανατέθηκαν
    14/05/2024
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Slovenské banské múzeum
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66510000 Υπηρεσίες ασφάλισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
267,823.33 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
217,084.12 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
3/2023
Περιγραφή

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ασφάλιση ακίνητης περιουσίας και η ασφάλιση γενικής ευθύνης για περίοδο 4 ετών (48 μηνών). Ο λεπτομερής ορισμός του αντικειμένου της σύμβασης αποτελείται από το μέρος Β. Περιγραφή του αντικειμένου της σύμβασης.
το

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/480738
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/10/2023 15:05
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
267,823.33 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
217,084.12 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Bratislava
Ταχυδρομικός κώδικας: 811 05
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.