Publications Office of the EU
Γαλλία-Belfort: Επιχρισμένα υλικά οδοποιίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Belfort: Επιχρισμένα υλικά οδοποιίας

  • Δημοσιεύτηκε
    13/10/2016
  • Προθεσμία
    16/11/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    23/11/2016
  • Ανατέθηκαν
    09/02/2017
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Département du territoire de Belfort
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRC24 Territoire de Belfort
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRC24 Territoire de Belfort
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
44113310 Επιχρισμένα υλικά οδοποιίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,971,474.27 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
16000219-16000220
Περιγραφή

Accord-cadre passé sous la forme d'un appel d'offres ouvert pour les travaux de revêtements routiers. Accord-cadre à bons de commande avec minimum et maximum et un opérateur économique pour chacun des lots. Accord-cadre comprenant 2 lots:
— lot 1: fabrication, transport et mise en œuvre de matériaux enrobés sur les routes départementales du territoire de Belfort,
— lot 2: analyse, évacuation et stockage de matériaux pollués aux HAP.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Conseil général du territoire de Belfort
Ταχυδρομική διεύθυνση: DGA des services techniques — de l'aménagement et du développement territorial — direction des routes — de la mobilité et des réseaux — 6 place de la Révolution Française
Πόλη: Belfort
Κωδικός NUTS: FR434
Ταχυδρομικός κώδικας: 90000
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: M. le directeur des routes, de la mobilité et des réseaux
Κύρια διεύθυνση: http://www.territoiredebelfort.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
23/11/2016 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.