Publications Office of the EU
Ρουμανία-Βουκουρέστι: Αντισηπτικά και απολυμαντικά - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Βουκουρέστι: Αντισηπτικά και απολυμαντικά

  • Ανατέθηκαν
    24/09/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Institutul Național de Endocrinologie „C.I. Parhon”
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO România
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO321 Bucureşti
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33631600 Αντισηπτικά και απολυμαντικά
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
75,630.26
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
73,800.00 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Contract de furnizare antiseptic pentru dezinfectia tegumentelor – lifo-scrub, in cantitate de 1 800 litri, la un pret unitar de 41,00.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
75,630.26
Τελική αξία της σύμβασης
73,800.00 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Blue Office Trading
Ταχυδρομική διεύθυνση: Str. Tutunari nr. 15, sector 5
Πόλη: București
Ταχυδρομικός κώδικας: 052083
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.