Publications Office of the EU
Τσεχία-Πράγα: Υπηρεσίες οδικών μεταφορών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Τσεχία-Πράγα: Υπηρεσίες οδικών μεταφορών

  • Ανακοινώθηκαν
    04/11/2019
  • Εκτιμάται ότι δημοσιεύτηκαν
    29/11/2019
  • Δημοσιεύτηκε
    02/12/2019
  • Προθεσμία
    27/01/2020
  • Ακυρώθηκαν
    03/02/2020
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Regionální organizátor pražské integrované dopravy, příspěvková organizace
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
120,653,750.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Předmětem zakázky je zajištění přepravy osob se sníženou schopností pohybu a orientace.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Regionální organizátor pražské integrované dopravy, příspěvková organizace
Εθνικός αριθμός μητρώου: 60437359
Ταχυδρομική διεύθυνση: Rytířská 10
Πόλη: Praha 1
Κωδικός NUTS: CZ010
Ταχυδρομικός κώδικας: 110 00
Χώρα: CZE
Κύρια διεύθυνση: https://ropid.cz/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ezak.ropid.cz/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
120,653,750.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.