Publications Office of the EU
Ισπανία-Vitoria-Gasteiz: Ακάθαρτο πετρέλαιο - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Vitoria-Gasteiz: Ακάθαρτο πετρέλαιο

  • Δημοσιεύτηκε
    02/10/2019
  • Προθεσμία
    07/11/2019
  • Ανατέθηκαν
    28/11/2019
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09134000 Ακάθαρτο πετρέλαιο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,109,240.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
0.87 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2019-05LT
Περιγραφή

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Εθνικός αριθμός μητρώου: A01005230
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Πόλη: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Κωδικός NUTS: ES211
Ταχυδρομικός κώδικας: 01013
Χώρα: ESP
Κύρια διεύθυνση: http://www.vitoria-gasteiz.org
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
2,109,240.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
0.87 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Madrid
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.