Publications Office of the EU
Γερμανία-Μπραουνσβάιγκ: Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά κάτω των 10 ατόμων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γερμανία-Μπραουνσβάιγκ: Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά κάτω των 10 ατόμων

  • Δημοσιεύτηκε
    11/08/2018
  • Προθεσμία
    20/09/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    23/09/2018
  • Ανατέθηκαν
    13/11/2018
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Stadt Braunschweig
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34115200 Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά κάτω των 10 ατόμων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
264,243.80 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2018/S 154-352814
Περιγραφή

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Stadt Braunschweig
Πόλη: Braunschweig
Κωδικός NUTS: DE911
Χώρα: DEU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Κύρια διεύθυνση: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
23/09/2018 08:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.