Publications Office of the EU
Λουξεμβούργο-Λουξεμβούργο: Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Λουξεμβούργο-Λουξεμβούργο: Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    04/12/2020
  • Προθεσμία
    21/01/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    21/01/2021
  • Ανατέθηκαν
    21/05/2021
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Administration des bâtiments publics
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: LU0 Luxembourg
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: LU0 Luxembourg
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45452000 Εργασίες εξωτερικού καθαρισμού κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
116,983.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2002021
Περιγραφή

Nettoyage final.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Administration des bâtiments publics
Ταχυδρομική διεύθυνση: 10, rue du Saint-Esprit
Πόλη: Luxembourg
Κωδικός NUTS: LU0
Ταχυδρομικός κώδικας: L-1475
Χώρα: LUX
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Administration des bâtiments publics
Κύρια διεύθυνση: https://abp.gouvernement.lu
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseDetailsConsultation&refConsultation=21371&orgAcronyme=t5y
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
21/01/2021 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
116,983.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Express Services SÀRL
Ταχυδρομική διεύθυνση: 18, rue du Commerce
Πόλη: Foetz
Ταχυδρομικός κώδικας: 3895
Χώρα: LUX
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.