Publications Office of the EU
Γερμανία-Νυρεμβέργη: Υπηρεσίες μηχανικού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Νυρεμβέργη: Υπηρεσίες μηχανικού

  • Δημοσιεύτηκε
    16/11/2021
  • Προθεσμία
    13/12/2021
  • Ανατέθηκαν
    22/06/2022
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
WBG KOMMUNAL GmbH
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
0.01 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
0.01 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
001-06568-02
Περιγραφή

Fachplanung Technische Ausrüstung HLSK §55 HOAI LPH 1-9

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: WBG KOMMUNAL GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Beuthener Straße 41
Πόλη: Nürnberg
Κωδικός NUTS: DE254
Ταχυδρομικός κώδικας: 90471
Χώρα: DEU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Drees & Sommer SE
Κύρια διεύθυνση: www.wbg.nuernberg.de
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.tender24.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
0.01 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
0.01 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Team für Technik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Weißgerbergasse 24
Πόλη: Nürnberg
Ταχυδρομικός κώδικας: 90403
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.