-
Δημοσιεύτηκε28/05/2024
-
Προθεσμία03/07/2024
-
Αποσφράγιση των προσφορών03/07/2024
-
Ανατέθηκαν29/10/2024
-
Σήμερα01/09/2026
Χρήσιμες λειτουργίες
Service de nettoyage du centre Bonlieu
Le présent marché est passé selon la procédure d'appel d'offres ouvert, soumise aux dispositions de l'article L2124-2 et des articles R2161-2 à R2161-5 du Code de la Commande Publique. Le marché est un accord-cadre avec montants minimum et maximum passé en application de l'article R 2162-2 du Code de la commande publique. Cet accord-cadre sera mono-attributaire et donnera lieu à l'émission de bons de commande par l'Acheteur Public, dans les conditions fixées aux articles R 2162-13 et 14 du Code de la commande publique. Le présent accord-cadre est conclu dans la limite du montant minimum annuel de 80 000,00 euro(s) HT et du montant maximum annuel de 130 000,00 euro(s) HT
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1469455
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1469455
Τύπος: quality
Περιγραφή: Valeur technique
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 40
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Prix
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 60
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Sallanches
Ταχυδρομικός κώδικας: 74700
Χώρα:
Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.