Publications Office of the EU
Γαλλία-Paris La Défense: Καλλιτεχνικές υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Paris La Défense: Καλλιτεχνικές υπηρεσίες

  • Δημοσιεύτηκε
    24/11/2017
  • Προθεσμία
    08/01/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    08/01/2018
  • Ανατέθηκαν
    20/02/2018
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
e.p.g.d
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
92312000 Καλλιτεχνικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
55,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2017-53
Περιγραφή

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: EPGD
Ταχυδρομική διεύθυνση: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Πόλη: La Défense Cedex
Κωδικός NUTS: FR105
Ταχυδρομικός κώδικας: 92095
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: http://www.ladefense.fr/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
08/01/2018 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
55,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Société Molle
Ταχυδρομική διεύθυνση: 33 rue de Crussol
Πόλη: Paris
Ταχυδρομικός κώδικας: 75011
Χώρα: FRA

Επίσημη επωνυμία: Supporter l'Art
Ταχυδρομική διεύθυνση: 107 avenue Simon Bolivar
Πόλη: Paris
Ταχυδρομικός κώδικας: 75019
Χώρα: FRA

Επίσημη επωνυμία: Jigsaw
Ταχυδρομική διεύθυνση: 41 bis boulevard Voltaire
Πόλη: Paris
Ταχυδρομικός κώδικας: 75011
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.