Publications Office of the EU
Καθαρισμός κτιρίων σε ιδιοκτησίες BSR το - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Καθαρισμός κτιρίων σε ιδιοκτησίες BSR το

  • Δημοσιεύτηκε
    07/05/2024
  • Προθεσμία
    13/06/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/06/2024
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE300 Berlin
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
1000003351
Περιγραφή

Αντικείμενο της διαφημιζόμενης από την Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR) υπηρεσίας είναι ο καθαρισμός του κτιρίου σε 2 παρτίδες συνολικού εμβαδού 23.500 m2 περίπου. Ο καθαρισμός συντήρησης περιλαμβάνει την αφαίρεση διαφορετικών ρύπων στις διάφορες επιφάνειες δαπέδου και τοίχου, έπιπλα και εγκαταστάσεις καθώς και υαλοπίνακες κάθε είδους στις ίδιες τις ιδιότητες. Επιπλέον, οι επικουρικές υπηρεσίες ανατίθενται με τη μορφή σύμβασης-πλαισίου, η οποία πρέπει να παρέχεται στο πλαίσιο της αντίστοιχης συμβατικής παρτίδας. Η ειδική ανάθεση των βοηθητικών υπηρεσιών με τη μορφή π.χ. βασικών καθαρισμών και προαιρετικών προσωρινών πρόσθετων υπηρεσιών πραγματοποιείται με την αντίστοιχη γραπτή ή υπό μορφή κειμένου ανάκτηση από τη συμβουλευτική ομάδα. Για λεπτομέρειες σχετικά με την παροχή υπηρεσιών, ανατρέξτε στη Συγγραφή Υποχρεώσεων Μέρος Γ – Συγγραφή Υποχρεώσεων, συμπεριλαμβανομένων των παραρτημάτων.
το

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/06/2024 10:05
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.