Publications Office of the EU
Σλοβακία-Μπρατισλάβα: Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς συνδυασμένης παραγωγής - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Σλοβακία-Μπρατισλάβα: Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς συνδυασμένης παραγωγής

  • Δημοσιεύτηκε
    23/01/2023
  • Προθεσμία
    20/04/2023
  • Ανατέθηκαν
    03/07/2024
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
MH Teplárenský holding, a.s.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45251220 Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς συνδυασμένης παραγωγής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
29,179,736.80 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
VS ZIL 7
Περιγραφή

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

45251220 - Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς συνδυασμένης παραγωγής

45317200 - Εργασίες ηλεκτρικής εγκατάστασης μετασχηματιστών

31121200 - Ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη με κινητήρα του οποίου η ανάφλεξη γίνεται με σπινθήρα

71300000 - Υπηρεσίες μηχανικού

45259000 - Επισκευή και συντήρηση εγκαταστάσεων

42111000 - Κινητήρες παραγωγής (μηχανική ενέργεια)

45333100 - Εργασίες εγκατάστασης εξοπλισμού ρύθμισης αερίου

45262680 - Εργασίες συγκόλλησης

45110000 - Εργασίες κατεδάφισης και αποξήλωσης εγκαταστάσεων κτιρίων και εργασίες μετακίνησης γαιών

45223100 - Συναρμολόγηση μεταλλικών δομικών κατασκευών

45223210 - Χαλύβδινες δομικές κατασκευές

45262640 - Έργα αναβάθμισης περιβάλλοντος

71000000 - Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης

38424000 - Εξοπλισμός μέτρησης και ελέγχου

71250000 - Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και υπεύθυνου έργου

45231112 - Εγκατάσταση συστήματος αγωγών

31120000 - Γεννήτριες

45232221 - Υποσταθμός μετασχηματιστών

45255400 - Εργασίες κατασκευών

45232220 - Κατασκευαστικές εργασίες για υποσταθμούς

51140000 - Υπηρεσίες εγκατάστασης κινητήρων

50500000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης αντλιών, δικλείδων, στροφίγγων, μεταλλικών δοχείων και μηχανημάτων

50530000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανημάτων

50000000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

31170000 - Μετασχηματιστές

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
29,179,736.80 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: PPA CONTROLL, a.s.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Bratislava
Ταχυδρομικός κώδικας: 83000
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: innogy Energo, s.r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Praha
Ταχυδρομικός κώδικας: 10800
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.