Publications Office of the EU
Πορτογαλία-Coimbra: Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πορτογαλία-Coimbra: Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου

  • Δημοσιεύτηκε
    22/04/2022
  • Προθεσμία
    18/05/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    19/05/2022
  • Ανατέθηκαν
    11/07/2022
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Instituto Politécnico de Coimbra
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71240000 Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
250,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
154,200.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CP_03_IPC_2022
Περιγραφή

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS PARA ELABORAÇÃO DO PROJETO ESPAÇO U | SC.IPC

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Instituto Politécnico de Coimbra
Εθνικός αριθμός μητρώου: 600027350
Ταχυδρομική διεύθυνση: Rua da Misericórdia, Lagar dos Cortiços
Πόλη: Coimbra
Κωδικός NUTS: PT16E
Ταχυδρομικός κώδικας: 3045-093
Χώρα: PRT
Κύρια διεύθυνση: www.ipc.pt
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.anogov.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
19/05/2022 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
250,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
154,200.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: PROSPECTIVA - PROJECTOS, SERVICOS, ESTUDOS, S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Lisboa
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: PRT
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.