Publications Office of the EU
Πολωνία-Sosnowiec: Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Πολωνία-Sosnowiec: Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες

  • Δημοσιεύτηκε
    05/08/2015
  • Προθεσμία
    11/09/2015
  • Ανατέθηκαν
    21/10/2015
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gmina Sosnowiec
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90600000 Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
203,081.73 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
586,000.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
WZP.271.1.55.2015
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie porządku i czystości na terenach Gminy – nie objętych stałą konserwacją – prace interwencyjne. Na realizacje zamówienia składają się niżej wyszczególnione czynności: wygrabianie trawników, koszenie trawników, wykoszenie chwastów i samosiewów, wygrabienie, zebranie w stosy, zamiecenie powierzchni przylegających bezpośrednio do koszonych powierzchni oraz załadunek i wywóz do miejsca unieszkodliwiania odpadów, usuwanie drzew w wieku do 10 lat /samosiejek/, zebranie zanieczyszczeń złożonych już w pryzmy (np. kupka gruzu, odpadów komunalnych, trawy, itp.) składowanych na danym obszarze, usuwanie nielegalnych składowisk śmieci wraz z wykoszeniem terenu niezbędnego dla usunięcia odpadów wraz z plantowaniem terenu – załadunek zanieczyszczeń i wywóz do miejsca unieszkodliwiania odpadów, wykonanie trawników, odmładzanie krzewów, odmładzanie żywopłotów.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Urząd Miasta Sosnowca
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Ignacego Mościckiego 14, pok. 213
Πόλη: Sosnowiec
Ταχυδρομικός κώδικας: 41-200
Χώρα: POL
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

90600000 - Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες

77300000 - Υπηρεσίες φυτοκομίας

90510000 - Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων

77000000 - Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας

90500000 - Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
203,081.73 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
586,000.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Zakład Usług Czystościowych i Komunalnych mgr Janusz Żanowski
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Małobądzka 84
Πόλη: Będzin
Ταχυδρομικός κώδικας: 42-500
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.