Publications Office of the EU
Ισπανία-Βαλένθια: Ακάθαρτο πετρέλαιο - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Βαλένθια: Ακάθαρτο πετρέλαιο

  • Δημοσιεύτηκε
    12/04/2022
  • Προθεσμία
    09/05/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    24/05/2022
  • Ανατέθηκαν
    30/08/2022
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES523 Valencia / València
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES523 Valencia / València
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09134000 Ακάθαρτο πετρέλαιο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
396,694.20 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
198,347.10 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
04101/2021/240-su
Περιγραφή

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Εθνικός αριθμός μητρώου: P4625200C
Ταχυδρομική διεύθυνση: Plaça de l'Ajuntament, 1
Πόλη: València
Κωδικός NUTS: ES523
Ταχυδρομικός κώδικας: 46002
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Κύρια διεύθυνση: http://www.valencia.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/05/2022 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
396,694.20 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
198,347.10 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Méndez Álvaro, 44
Πόλη: Madrid
Ταχυδρομικός κώδικας: 28045
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.