Publications Office of the EU
εκ των υστέρων: enercity Netz GmbH: Γενικός ανάδοχος Νέο κτίριο γραφείων Linden - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

εκ των υστέρων: enercity Netz GmbH: Γενικός ανάδοχος Νέο κτίριο γραφείων Linden

  • Δημοσιεύτηκε
    23/09/2024
  • Προθεσμία
    02/10/2024
  • Ανατέθηκαν
    30/01/2026
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
enercity Netz GmbH
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE929 Region Hannover
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
38,000,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
4/24
Περιγραφή

Μερική κατεδάφιση υφιστάμενου κτιρίου και νέα κατασκευή κτιρίου γραφείων με τεχνικές εγκαταστάσεις στον ίδιο χώρο.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
38,000,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Ed. Züblin AG
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Hannover
Ταχυδρομικός κώδικας: 30163
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Hannover
Ταχυδρομικός κώδικας: 30171
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.