Publications Office of the EU
Ρουμανία-Giurgiu: Προϊόντα άρτου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Giurgiu: Προϊόντα άρτου

  • Δημοσιεύτηκε
    05/06/2019
  • Προθεσμία
    09/07/2019
  • Ακυρώθηκαν
    12/11/2019
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Județul Giurgiu
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO314 Giurgiu
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO314 Giurgiu
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
15811000 Προϊόντα άρτου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,636,088.00 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
7
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
6830
Περιγραφή

Furnizare produse de panificatie pentru prescolarii din gradinitele cu program normal de 4 ore de stat autorizate/acreditate si particulare acreditate si pentru elevii din învățământul primar si gimnazial de stat si particular din judetul Giurgiu pentru zona I – lotul 1, zona II – lotul 2, zona III – lotul 3, zona IV – lotul IV, zona V – lotul 5, zona VI – lotul 6, zona VII – lotul 7 în perioada 9.9.2019-19.6.2020.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Județul Giurgiu
Εθνικός αριθμός μητρώου: 4938042
Ταχυδρομική διεύθυνση: Str. Bucureşti nr. 10
Πόλη: Giurgiu
Κωδικός NUTS: RO314
Ταχυδρομικός κώδικας: 080045
Χώρα: ROU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Diana Cristache
Κύρια διεύθυνση: www.cjgiurgiu.ro
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
09/07/2019 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.