Publications Office of the EU
Γερμανία-Βερολίνο: Κατασκευαστικές εργασίες για σχολικά κτίρια - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γερμανία-Βερολίνο: Κατασκευαστικές εργασίες για σχολικά κτίρια

  • Δημοσιεύτηκε
    13/09/2019
  • Προθεσμία
    16/10/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    16/10/2019
  • Ανατέθηκαν
    25/11/2019
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Senatsverwaltung für Stadtentwicklung und Wohnen (V m 1-4)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE300 Berlin
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45214200 Κατασκευαστικές εργασίες για σχολικά κτίρια
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
414,830.50 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
VM_190206_VOB_O_Mey
Περιγραφή

Im Zuge der Instandsetzung des denkmalgeschützten Gebäudes der Fichtenberg Oberschule werden die Fenster der Bauteile 1 und 2 (West- und Nordflügel) erneuert. Folgende Maßnahmen sind Bestandteile der vorliegenden Ausschreibung:
1) Abbruch der Fenster- und Außentüren und Entsorgen des Abbruchmaterials;
2) Fensterläden aus Holz erneuern;
3) Neue Fenster aus Holz mit Isolierverglasung;
4) Innen-Fensterbänke aus Holz;
5) Außentüren aus Holz;
6) Außen liegender Sonnenschutz mit motorischem Antrieb.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
16/10/2019 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
414,830.50 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SW-Schlaube-Fenster-GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Müllrose
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.