Publications Office of the EU
Γαλλία-Le Puy-en-Velay: Εργασίες προστασίας γκρεμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Le Puy-en-Velay: Εργασίες προστασίας γκρεμού

  • Δημοσιεύτηκε
    12/07/2017
  • Προθεσμία
    11/08/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    28/08/2017
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Département de la Haute-Loire
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45243100 Εργασίες προστασίας γκρεμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,140,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
17CONF0
Περιγραφή

Le présent accord-cadre concerne la réalisation de travaux de confortement et de protection des talus et versants rocheux sur l'ensemble du département de la Haute-Loire. Il comprend entre autres la réalisation de purges, la pose de grillages, d'ancrages passifs, de filets de cable et d'écrans pare-blocs. Un CCTP, un bordereau des prix et un détail estimatif seront établis pour chaque nouvelle opération correspondant à un marché subséquent.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Departement de la Haute-Loire
Ταχυδρομική διεύθυνση: direction Ressources et Ingénierie Service Juridique et Achats 1 Place Monseigneur de Galard Cs20310
Πόλη: Le Puy-en-Velay Cedex
Κωδικός NUTS: FR723
Ταχυδρομικός κώδικας: 43009
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: http://hauteloire.marcoweb.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://hauteloire.marcoweb.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
28/08/2017 08:30
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,140,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.