Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Σόφια: Αθλητικά ενδύματα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βουλγαρία-Σόφια: Αθλητικά ενδύματα

  • Δημοσιεύτηκε
    27/02/2019
  • Προθεσμία
    11/03/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/03/2019
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Български олимпийски комитет
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BG411 София (столица)
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG411 София (столица)
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
18412000 Αθλητικά ενδύματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
718,000.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

„Доставка на спортна екипировка за нуждите на Българския олимпийски комитет“, която включва три обособени позиции:
Обособена позиция 1: „Доставка на спортна екипировка за Втори европейски игри Минск 2019“;
Обособена позиция 2: „Доставка на спортна екипировка за за 2020 г. Зимни Младежки олимпийски игри Лозана 2020 и за 2021 г. — Зимен Европейски младежки олимпийски фестивал Вуокати 2021 (Финландия)“;
Обособена позиция 3: „Доставка на спортна екипировка за 35-ти Олимпийски игри Токио 2020 и Летен младежки олимпийски фестивал Кошице 2021.“

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Български олимпийски комитет
Εθνικός αριθμός μητρώου: 000690735
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Ангел Кънчев“ № 4
Πόλη: София
Κωδικός NUTS: BG411
Ταχυδρομικός κώδικας: 1000
Χώρα: BGR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Белчо Горанов
Κύρια διεύθυνση: www.bgolympic.org
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/03/2019 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.