Publications Office of the EU
Γαλλία-Boussy-Saint-Antoine: Διάφορα προϊόντα διατροφής - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Boussy-Saint-Antoine: Διάφορα προϊόντα διατροφής

  • Δημοσιεύτηκε
    01/04/2022
  • Προθεσμία
    13/05/2022
  • Ακυρώθηκαν
    17/06/2022
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
ville de Boussy Saint Antoine
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR France
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR France
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,800,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,386,187.28 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2022-05
Περιγραφή

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://achats-franciliens.safetender.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/05/2022 12:30
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.