Publications Office of the EU
Γαλλία-Ανγκουλέμ: Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Ανγκουλέμ: Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών

  • Δημοσιεύτηκε
    03/07/2018
  • Προθεσμία
    14/08/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    14/08/2018
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Centre hospitalier Angoulême
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRI31 Charente
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRI31 Charente
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
9
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2018-E-22
Περιγραφή

La présente consultation a pour objet des prestations de transports de patients, pour les établissements composants le Groupement hospitalier de territoire de Charente.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Centre hospitalier d'Angoulême
Ταχυδρομική διεύθυνση: Cellule marchés, rond-point de Girac, CS 55015 Saint-Michel
Πόλη: Angouleme Cedex 9
Κωδικός NUTS: FRI31
Ταχυδρομικός κώδικας: 16959
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: M. Roger Stéphane
Κύρια διεύθυνση: http://www.ch-angouleme.fr/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://ch-angouleme.e-marchespublics.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
14/08/2018 14:00
Αγοραστές
Centre hospitalier Camille Claudel
Centre hospitalier de La Rochefoucauld
Centre hospitalier de Confolens
Centre hospitalier de Ruffec
Centre hospitalier de Châteauneuf
Centre hospitalier du Sud-Charente
Centre hospitalier intercommunal du Pays de Cognac
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.