Publications Office of the EU
Τσεχική Δημοκρατία-Πράγα: Ελκυστήρες για αποβάθρες σιδηροδρομικών σταθμών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Τσεχική Δημοκρατία-Πράγα: Ελκυστήρες για αποβάθρες σιδηροδρομικών σταθμών

  • Δημοσιεύτηκε
    31/05/2017
  • Προθεσμία
    13/07/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/07/2017
  • Ανατέθηκαν
    18/01/2018
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
České dráhy, a.s.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ0 Česko
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
42415300 Ελκυστήρες για αποβάθρες σιδηροδρομικών σταθμών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
17,600,000.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
17,600,000.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Σκοπός της συμφωνίας-πλαισίου είναι η διαπραγμάτευση των όρων προμήθειας φορτηγών, σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές, που χρησιμοποιούνται στις επιχειρησιακές μονάδες του αναθέτοντος φορέα για τη μεταφορά υλικών.
Κα

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: České dráhy, a.s.
Εθνικός αριθμός μητρώου: 70994226
Ταχυδρομική διεύθυνση: Nábřeží L. Svobody 1222/12
Πόλη: Praha 1
Κωδικός NUTS: CZ0
Ταχυδρομικός κώδικας: 110 15
Χώρα: CZE
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Ing. Martin Stejskal
Κύρια διεύθυνση: http://www.cd.cz
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/07/2017 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

42415300 - Ελκυστήρες για αποβάθρες σιδηροδρομικών σταθμών

33000000 - Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης

33100000 - Ιατρικές συσκευές

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
17,600,000.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
17,600,000.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: TPC Industrz Czech Republic, a.s.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Biskupský dvůr 2095/8
Πόλη: Praha 1-Nové Město
Ταχυδρομικός κώδικας: 110 00
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.