Publications Office of the EU
Ουγγαρία-Siófok: Τραπεζικές υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ουγγαρία-Siófok: Τραπεζικές υπηρεσίες

  • Δημοσιεύτηκε
    15/06/2013
  • Προθεσμία
    24/06/2013
  • Ανατέθηκαν
    08/08/2013
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: HU232 Somogy
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66110000 Τραπεζικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
674,000,000.00 HUF
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
674,000,000.00 HUF
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Számlavezetés és folyószámlahitel biztosítása:
— Számlavezetés: 1 db HUF számla + 2 db alszámla (+500 % eltérés lehetséges); 1 db devizaszámla),
— Folyószámlahitel biztosítása 1 475 000 000 HUF (azaz egymilliárd-négyszázhetvenötmillió HUF) értékben.
A folyószámlahitelre vonatkozó szerződésrész lejárata 2014.12.31., míg a számlavezetésre vonatkozó szerződésrész lejárata 2015.12.31.
Ajánlatkérő a folyószámlahitel fennállása alatt - a technikai átállást követően - a vevői számlák tekintetében a forgalom 80 %-át 45 napon belül a nyertes ajánlattevőhöz irányítja.
Ajánlatkérő 2013. évi éves nettó árbevétele várhatóan meghaladja a 17 000 000 000 HUF-ot.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: EXANDAS Szolgáltató Kft.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kossuth tér 16-17. fsz. 6.
Πόλη: Budapest
Ταχυδρομικός κώδικας: 1055
Χώρα: HUN
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
674,000,000.00 HUF
Τελική αξία της σύμβασης
674,000,000.00 HUF
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Kereskedelmi és Hitelbank Zrt.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Lechner Ödön fasor 9.
Πόλη: Budapest
Ταχυδρομικός κώδικας: 1095
Χώρα: HUN
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.