Publications Office of the EU
Ιατροτεχνολογικά προϊόντα μιας χρήσης. Εργαλεία για εξοπλισμό αξονικής και μαγνητικής τομογραφίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ιατροτεχνολογικά προϊόντα μιας χρήσης. Εργαλεία για εξοπλισμό αξονικής και μαγνητικής τομογραφίας

  • Δημοσιεύτηκε
    30/06/2026
  • Προθεσμία
    31/07/2026
  • Ακυρώθηκαν
    10/08/2026
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ακυρώθηκε
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
VšĮ Klaipėdos universiteto ligoninė (Perkančioji organizacija)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: LT023 Klaipėdos apskritis
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
176,400.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
4
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Αντλίες μίας χρήσης και γραμμές επέκτασης για εγχυτήρες εξοπλισμού αξονικής και μαγνητικής τομογραφίας

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8563832
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8563832
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
31/07/2026 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.