Publications Office of the EU
Τσεχία-Olomouc: Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Τσεχία-Olomouc: Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου

  • Δημοσιεύτηκε
    28/07/2021
  • Προθεσμία
    24/08/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    24/08/2021
  • Ανατέθηκαν
    15/09/2021
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
154,251,800.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
9,453,782.95 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SP8186/2021-521101
Περιγραφή

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/08/2021 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
154,251,800.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
9,453,782.95 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: KAVYL, spol. s r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Mohelno 452/1
Πόλη: Mohelno
Ταχυδρομικός κώδικας: 67575
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.