Publications Office of the EU
Ελλάδα-Τρίπολη: Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ελλάδα-Τρίπολη: Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα

  • Ανατέθηκαν
    01/12/2014
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
78,601.76
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
209,583.21 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Περιγραφή

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Κωδικός CPV

15000000 - Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα

15500000 - Γαλακτοκομικά προϊόντα

15810000 - Αρτοσκευάσματα, φρέσκα είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα

15800000 - Διάφορα προϊόντα διατροφής

15200000 - Παρασκευασμένα και διατηρημένα ψάρια

15330000 - Επεξεργασμένα φρούτα και λαχανικά

15300000 - Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα

15890000 - Διάφορα προϊόντα διατροφής και ξηρά τροφή

03000000 - Προϊόντα γεωργίας, κτηνοτροφίας, αλιείας, δασοκομίας και συναφή προϊόντα

15110000 - Κρέας

15100000 - Ζωικά προϊόντα, κρέας και προϊόντα κρέατος

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
78,601.76
Τελική αξία της σύμβασης
209,583.21 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη:
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: GRC
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.