Publications Office of the EU
Ισπανία-Santa Cruz de Tenerife: Υπηρεσίες παροχής νομικών συμβουλών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Santa Cruz de Tenerife: Υπηρεσίες παροχής νομικών συμβουλών

  • Δημοσιεύτηκε
    04/02/2019
  • Προθεσμία
    14/02/2019
  • Ακυρώθηκαν
    18/02/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    27/02/2019
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Mercatenerife, S. A.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES709 Tenerife
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79111000 Υπηρεσίες παροχής νομικών συμβουλών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
72,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2019/01
Περιγραφή

La contratación de servicios de asesoría jurídica.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://mercatenerife.com/perfil-del-contratante
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
27/02/2019 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
72,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.