Publications Office of the EU
Υπηρεσία περούκας και μακιγιάζ που σχετίζεται με πρόβες και παραστάσεις προγραμματισμένες στο Teatro Filarmonico στη Βερόνα, στο Amphitheatre Arena στη Βερόνα και σε άλλους χώρους από 04.06.2026 έως 04.01.2028 - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Υπηρεσία περούκας και μακιγιάζ που σχετίζεται με πρόβες και παραστάσεις προγραμματισμένες στο Teatro Filarmonico στη Βερόνα, στο Amphitheatre Arena στη Βερόνα και σε άλλους χώρους από 04.06.2026 έως 04.01.2028

  • Δημοσιεύτηκε
    24/03/2026
  • Προθεσμία
    24/04/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    24/04/2026
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Fondazione Arena di Verona
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITH31 Verona
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
98320000 Υπηρεσίες κομμωτηρίων και υπηρεσίες καλλωπισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
630,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Υπηρεσία περούκας και μακιγιάζ που σχετίζεται με πρόβες και παραστάσεις προγραμματισμένες στο Teatro Filarmonico στη Βερόνα, στο Amphitheatre Arena στη Βερόνα και σε άλλους χώρους από 04.06.2026 έως 04.01.2028

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://fondarenaverona-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02189
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://fondarenaverona-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02189
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/04/2026 10:15
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

98320000 - Υπηρεσίες κομμωτηρίων και υπηρεσίες καλλωπισμού

92320000 - Υπηρεσίες λειτουργίας καλλιτεχνικών εγκαταστάσεων

92000000 - Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες

92300000 - Υπηρεσίες ψυχαγωγικού περιεχομένου

55000000 - Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Proposta di realizzazione del servizio. Il concorrente dovrà descrivere la metodologia che sarà utilizzata nellespletamento del servizio. Pertanto, verranno valutate esaustività e chiarezza della soluzione progettuale proposta
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 25
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Indicazione figure professionali specializzate dedicate al servizio con indicazione delle esperienze svolte nel mondo degli spettacoli
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 20
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Indicazione delle Apparecchiature offerte e loro caratteristiche tecniche
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 15
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Servizi Aggiuntivi: descrivere eventuali proposte migliorative per lesecuzione del servizio; tali proposte, non vincolanti per la Stazione appaltante, si intendono comprese nel prezzo offerto e senza alcun onere aggiuntivo per la Stazione Appaltante qualora attuate
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Ribasso percentuale (%) sullimporto a base di gara per SERVIZIO TRUCCO PARRUCHERIA ARENA OPERA FESTIVAL 2023
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Εκτιμώμενη αξία
630,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.