Publications Office of the EU
Δανία-Odense: Έπιπλα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Δανία-Odense: Έπιπλα

  • Δημοσιεύτηκε
    23/09/2022
  • Προθεσμία
    20/10/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    21/10/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Social – og Sundhedsskolen Fyn
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DK031 Fyn
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DK031 Fyn
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
39100000 Έπιπλα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,000,000.00 DKK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Rammeaftale vedrørende løbende anskaffelser af møbler og inventar

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Social – og Sundhedsskolen Fyn
Εθνικός αριθμός μητρώου: 29575746
Ταχυδρομική διεύθυνση: Blangstedgårdsvej 4
Πόλη: Odense
Κωδικός NUTS: DK031
Ταχυδρομικός κώδικας: 5220
Χώρα: DNK
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Thomas Falslund Kjeldsen
Κύρια διεύθυνση: https://dropbinder.com/index.php?r=tender/view&id=186
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
21/10/2022 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
8,000,000.00 DKK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.