Publications Office of the EU
Γερμανία-Borken: Υπηρεσίες επαγγελματικής αποκατάστασης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γερμανία-Borken: Υπηρεσίες επαγγελματικής αποκατάστασης

  • Δημοσιεύτηκε
    24/09/2016
  • Προθεσμία
    20/10/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    21/09/2017
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Kreis Borken
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DEA34 Borken
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEA34 Borken
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
85312510 Υπηρεσίες επαγγελματικής αποκατάστασης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
460,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
K-BOR-2016-0026
Περιγραφή

Konzeption und Durchführung einer Maßnahme „Team U25“ für den Nord- und Südkreis nach § 16 Abs. 1 Nr.2 SGB II i.V.m. § 45 Abs. 1 S.1 Nr. 1-3 und 5 SGB III.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Kreis Borken
Ταχυδρομική διεύθυνση: Burloer Str. 93
Πόλη: Borken
Κωδικός NUTS: DEA34
Ταχυδρομικός κώδικας: 46325
Χώρα: DEU
Κύρια διεύθυνση: www.kreis-borken.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
21/09/2017 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.