Publications Office of the EU
Βέλγιο-Λιέγη: Ηλεκτρολογικές υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βέλγιο-Λιέγη: Ηλεκτρολογικές υπηρεσίες

  • Δημοσιεύτηκε
    23/02/2013
  • Προθεσμία
    18/04/2013
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    18/04/2013
  • Ανατέθηκαν
    08/07/2013
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Régie des bâtiments - Wallonie Région Est
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BE331 Arr. Huy
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71314100 Ηλεκτρολογικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
WRE-2012/610141/161E-F03
Περιγραφή

HUY – Prison – rue de la Résistance
Désignation du bureau qui sera chargé de l'étude d'électricité et d'électromécanique pour le renouvellement des installations électriques (courants forts et courants faibles). Cette étude concerne la rénovation et adaptation de bâtiments existants

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Régie des Bâtiments
Ταχυδρομική διεύθυνση: avenue E.Digneffe, 24
Πόλη: Liege
Ταχυδρομικός κώδικας: 4000
Χώρα: BEL
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
18/04/2013 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

71314100 - Ηλεκτρολογικές υπηρεσίες

45000000 - Κατασκευαστικές εργασίες

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: S.A. FELGEN & Associés Engineering
Ταχυδρομική διεύθυνση: Rue Robert Stümper, 14
Πόλη: Luxembourg
Ταχυδρομικός κώδικας: 2557
Χώρα: LUX
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.