Publications Office of the EU
Ιταλία-Olbia: Απορριμματοφόρα οχήματα με συμπιεστή απορριμμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ιταλία-Olbia: Απορριμματοφόρα οχήματα με συμπιεστή απορριμμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    27/12/2023
  • Προθεσμία
    06/02/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/02/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITG2D Sassari
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITG2 Sardegna
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34144512 Απορριμματοφόρα οχήματα με συμπιεστή απορριμμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
416,340.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
502-2022
Περιγραφή

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια μεταχειρισμένου συλλέκτη αποβλήτων τύπου Bomag RB1172 RB-4 ή ισοδύναμου για χρήση στον τομέα της περιβαλλοντικής υγιεινής Cipnes Gallura, με τακτική υπηρεσία συντήρησης «Full Service» διάρκειας 36 μηνών, όπως περιγράφεται αναλυτικά στην ειδική συγγραφή υποχρεώσεων που επισυνάπτεται στο τεύχος δημοπράτησης.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Ταχυδρομική διεύθυνση: via Zambia, 7
Πόλη: Olbia
Κωδικός NUTS: ITG2
Ταχυδρομικός κώδικας: 07026
Χώρα: ITA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Ing. Giovanni Maurelli
Κύρια διεύθυνση: http://www.cipnes.it
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://cipnes.acquistitelematici.it/list/tender/procedure-gara
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/02/2024 16:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
416,340.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.