-
Veröffentlicht23/01/2025
-
Frist24/02/2025
-
Öffnung der Angebote24/02/2025
-
Heute01/09/2026
Hilfsprogramme
Usługa magazynowania 50 tys. m3 benzyny silnikowej 95 od roku 2025
1. Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi magazynowania zapasów agencyjnych benzyny silnikowej 95, a w przypadku odpowiednio przystosowanych wyrobisk górniczych (kawern solnych) również świadczenie usługi komponowania bazowej benzyny z bioetanolem celem dostosowania do wymagań PN-EN 228 (dalej „paliwo”) w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1281) (dalej ustawa o zapasach), w ilości do 50 000 m3. 2. Usługa magazynowania, o której mowa powyżej, obejmuje: a) zagwarantowanie i udostępnienie pojemności magazynowej dla potrzeb przechowywania paliwa, o którym mowa w ust. 1; b) przyjęcie i wyładunek paliwa z transportu kolejowego lub rurociągowego do zbiorników magazynów/baz paliw lub odpowiednio przystosowanych wyrobisk górniczych (kawern solnych); c) przechowywanie paliwa Zamawiającego; d) wydanie przechowywanego paliwa nastąpi w produkcie gotowym spełniającym wymagania jakościowe określone w przepisach prawa na dzień wydania, na transport kolejowy, samochodowy lub rurociągowy; e) w przypadku paliwa przechowywanego w kawernach solnych wydanie paliwa nastąpi po wykonaniu usługi komponowania w produkcie gotowym, spełniającym wymagania jakościowe określone w przepisach prawa na dzień wydania, w lokalizacji wskazanej przez Zagajającego; f) prowadzenie wymiany (rotacji) paliwa; g) nadzór nad ilością i jakością przechowywanego paliwa; h) uzupełnienie ubytków. 3. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ 4. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie następujących ofert częściowych: 1) Część nr 1 – Świadczenie usługi magazynowania zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 20 000 m3. 2) Część nr 2 – Świadczenie usługi magazynowania zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 10 000 m3. 3) Część nr 3 – Świadczenie usługi magazynowania zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 10 000 m3. 4) Część nr 4 – Świadczenie usługi magazynowania zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 5 000 m3. 5) Cześć nr 5 – Świadczenie usługi magazynowania zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 5 000 m3. 5. Termin wykonania zamówienia: od 1 października 2025 r. do 30 września 2033 r. (96 miesięcy)
https://rars.ezamawiajacy.pl
https://rars.ezamawiajacy.pl
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.