Publications Office of the EU
die Tschechische Republik-Trutnov: Bauarbeiten - Ausschreibungen der EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

die Tschechische Republik-Trutnov: Bauarbeiten

  • Veröffentlicht
    20/08/2013
  • Frist
    26/01/2014
  • Vergeben
    05/05/2014
  • Heute
    03/09/2026
Status
Vergeben
Art des Auftrags
Works
Neuausschreibung
No
Käufer
Vodovody a kanalizace Trutnov, a.s.
Erfüllungsort
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Standort des Käufers
NUTS code: Nicht verfügbar
Wirtschaftszweig (Haupt-CPV)
45000000 Bauarbeiten
Geschätzter Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
118,786,000.00 CZK
Endgültiger Gesamtauftragswert (ohne MwSt.)
116,574,414.00 CZK
Referenznummer der Ausschreibung
VKT_01
Beschreibung

Předmětem plnění veřejné zakázky je v součinnosti se zadavatelem a dle dokumentace pro provádění stavby a výkazu výměr uvedených v příloze č. 1 zadávací dokumentace provést stavební práce včetně nezbytných dodávek a služeb spojené s rozšířením zdroje pitné vody a s intenzifikací úpravy vody Temný Důl v Královéhradeckém kraji, okres Trutnov, v katastrálním území Temný Důl, na pozemku parc. č. st. 117 a parc. č. 150/1, 151/1, 156/4, 173/2, 297/15, 297/5, HGR 64140 – Krysatlinikum Jizerských hor v povodí Jizery a Krkonoš.Stávající soubor objektů slouží k úpravě pitné vody, která je jímána v místě z řeky Úpy. Úpravnu vody tvoří několik samostatných objektů:
— jímací objekt,
— vlastní úpravna vody a oplocení,
— provozní vodojemu.
Předmětem rekonstrukce je stávající objekt úpravny s dostavbou, jímací objekt a provozní vodojem. Objekt úpravny, jímací objekt a provozní vodojem jsou datovány do 60-tých let 20. století, dostavba úpravny do roku 1987. Cílem navržené intenzifikace ÚV Temný důl je dosáhnout optimálních hodnot parametrů jakosti pitné vody v souladu s platnými vyhláškami a hygienickými požadavky a eliminace bakteriálního znečištění bakteriemi Clostridium perfringens, tak aby nebyly překročeny hygienické parametry dané vyhláškou č. 252/2004 Sb. Podrobná specifikace předmětu Veřejné zakázky je obsažena v zadávací dokumentaci a v jejích přílohách. Nedílnou přílohou č. 1 zadávací dokumentace je dokumentace pro provádění stavby zpracovaná společností Recprojekt s.r.o, Fáblovka 404, 533 52 Pardubice, IČ: 26014327, podle právní předpisů upravujících oblast realizace stavebních prací do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky.

Einreichungsmethode
Nicht verfügbar
Form, in der die Angebote einzureichen sind
Submission for all lots
Informationen über einen öffentlichen Auftrag, eine Rahmenvereinbarung oder ein dynamisches Beschaffungssystem
Die Bekanntmachung betrifft einen öffentlichen Auftrag.
Bedingungen für die Öffnung der Angebote (Datum)
Verknüpfte Dokumente auf Details prüfen
Vergabemethode
Lowest price
Geschätzter Wert
118,786,000.00 CZK
Endgültiger Auftragswert
116,574,414.00 CZK
Auftragsvergabe
Offizielle Bezeichnung: Arko Technology a.s.
Postanschrift: Vídeňská 108
Ort: Brno
Postleitzahl: 619 00
Land: CZE
Vorinformation
Auftrag
Vergabe
Footnote - legal notice

Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.