-
Veröffentlicht25/02/2022
-
Frist05/04/2022
-
Öffnung der Angebote05/04/2022
-
Vergeben05/05/2022
-
Heute04/09/2026
Hilfsprogramme
Rumänien-București: Elektrische Relais
Instalaţiile de semnalizare feroviară au în componenţa lor relee fișă, acestea fiind utilizate în schemele funcţionale pentru prelucrarea sigură a informaţiei şi realizarea comenzilor şi controalelor. Majoritatea releelor sunt mai vechi de 45 de ani, fapt care a condus la îmbătrânirea materialelor constructive şi scăderea performanţelor tehnice. S-au produs în ultimii ani și numeroase furturi şi devastări la instalaţiile de semnalizare, printre elementele cele mai afectate de furturi şi devastări fiind și releele fișă din dulapurile instalațiilor de bloc de linie automat. Se constatată frecvent în cadrul verificărilor efectuate conform prevederilor instrucționale, că elementele componente ale acestora au un grad avansat de uzură, făcând necesară înlocuirea acelor relee cu altele noi.
Cantitatea (unitatea de măsură): conform caiet de sarcini, distribuite la Sucursalele Regionale ale C.N.C.F. „C.F.R.” S.A
Relee fișă tip: Cantitate (bucati)
NF1-2000 15
NF1-2 70
NF1L-400 40
NF1L-200/400 40
NIF1-150 70
KF1-1000 12
KF1-400 10
KF1L-400 20
Offizielle Bezeichnung: Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA
Nationale Registernummer: RO 11054529
Postanschrift: Strada: Golescu Dinicu, nr. 38
Ort: Bucuresti
NUTS-Code RO321
Postleitzahl: 010873
Land: ROU
Kontaktperson: Bianca Dragomirescu
Hauptadresse: www.cfr.ro
Postanschrift: Strada Rahovei, Nr. 266-268, Sector: 5
Ort: Bucuresti
Postleitzahl: 050912
Land: ROU
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.