-
Veröffentlicht27/06/2018
-
Frist30/08/2018
-
Öffnung der Angebote31/08/2018
-
Vergeben18/01/2019
-
Heute02/09/2026
Hilfsprogramme
Bulgarien-Sofia: Elektrizitätszähler
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Offizielle Bezeichnung: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Nationale Registernummer: 130277958
Postanschrift: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Ort: София
NUTS-Code BG411
Postleitzahl: 1784
Land: BGR
Kontaktperson: Светлана Илиева
Hauptadresse: www.cez-rp.bg
Postanschrift: ул. Г. Бенковски № 50-9
Ort: Хасково
Postleitzahl: 6300
Land: BGR
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.