-
Veröffentlicht31/01/2024
-
Frist06/03/2024
-
Öffnung der Angebote06/03/2024
-
Vergeben26/08/2024
-
Heute05/09/2026
Hilfsprogramme
Furnizare dotări pentru Cabinet, în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru Colegiul Național ,Nicolae Iorga”.
Obiectul contractului constă în „Furnizare dotări pentru Cabinet în cadrul proiectului «Educație pentru performanță»”, conform cerințelor solicitate în caietul de sarcini, astfel: propunerea tehnică va fi întocmită conform caietului de sarcini, parte integrantă din prezenta documentație de atribuire. Valoarea totală estimată este 42.117,64 lei fără TVA, defalcata astfel: Monedă: RON Lot 1 mobilier - 16.193,64 fără TVA Lot 2 materiale didactice – 1.431,00 fără TVA Lot 3 echipament IT - 24.493,00 fără TVA Numarul de zile pana la care ofertantii pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor cu 11 zile
required
Der auf dieser Seite veröffentlichte Inhalt ist ausschließlich als zusätzliche Informationsquelle gedacht und entfaltet keinerlei Rechtswirkung. Die Organe der Union übernehmen keine Haftung für seinen Inhalt. Die amtlichen Fassungen der jeweiligen Ausschreibungsbekanntmachungen sind in der Ergänzung zum Amtsblatt der Europäischen Union veröffentlicht und in TED verfügbar. Diese amtlichen Texte sind über die Links auf dieser Seite unmittelbar zugänglich. Weitere Informationen sind der Bekanntmachung über die Erklärbarkeit und Haftung des öffentlichen Auftragswesens zu entnehmen.